Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sokak No:7 Çelik İş Merkezi C Blok Kat:5 Daire:19/20 Şişli- İSTANBUL

Tıp dünyasındaki sonu gelmez yeniliklerin peşinden koşan, her yeni buluşun hekim ve hasta gruplarında yarattığı olumlu etki ve umudu görmenin heyecanını yaşayan bir ekibiz.

Nurgül CAMEKAN

Genel Müdür

Sinüs Araştırma kurucu ortağı olarak hem kantitatif hem de kalitatif araştırmalarda saha çalışması organizasyonları ve kalite denetlemelerinde 20 yıllık deneyime sahiptir.

Tüm endikasyonlarda gerçekleştirilen saha çalışmalarının kontrolü ve veri güvenilirliği denetlemelerinde, GAB, ESOMAR ve ISO kriterlerine göre projelerin gerçekleştirilmesinde aktif olarak rol almaktadır.

Saha çalışmalarında tüm terapötik alanlarda tüm sağlık çalışanları, hasta ve hasta yakını temini ve görüşmelerinde uzmanlaşmıştır.

Berna KAVAS

Araştırma Direktörü

İstanbul Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra, sağlık alanında gerek üretici firmalar gerekse reklam ve çok uluslu araştırma firmalarında meslek hayatına devam etmiştir.

Sağlık ve hızlı tüketim kategorilerinde araştırma deneyimi bulunmakla beraber sağlık sektöründe 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir.

Sağlık araştırmalarında farklı terapötik alanlarda, farklı hedef kitleler ile (hekim, eczacı, hasta, hasta yakını, hemşire, fikir liderleri vb.) kalitatif ve kantitatif tecrübeye sahip olup, etnografi araştırmalarında akredite moderatördür.

Son 15 yıldır sadece sağlık araştırmalarında bir çok projeye liderlik yaparak ilaç üretici firmalarına iletişim ve pazarlama alanlarında destek sağlamıştır.

Kenan CAMEKAN

İş Geliştirme Direktörü

Sinüs Araştırma kurucu ortağı olarak hem kantitatif hem de kalitatif araştırmalarda saha çalışması organizasyonları alanında 20 yıllık deneyime sahiptir.

Sağlık sektöründe tüm sağlık çalışanlarıyla (doktor, eczacı, fikir liderleri, satın alma uzmanları, hemşire, hasta bakıcı), farklı endikasyonlarda ki hastalar / hasta yakınlarıyla, medikal ekipman firmalarıyla, ecza depolarıyla farklı terapötik alanlarda projeler gerçekleştirmiştir.

Türkiye’nin tüm illerinde saha yönetimi, görüşmeci temini ve kalite yönetimindeki deneyimleriyle sağlık araştırmalarında bir çok proje gerçekleştirerek ilaç üretici firmalarına araştırma alanında destek sağlamaktadır.

Nursemin FIRAT

Operasyon ve Kalite Yönetimi

Uludağ Üniversitesi İthalat ve İhracat bölümünden mezun olduktan sonra akademik hayatına Trakya Üniversitesi Almanca Öğretmenliği ile devam etmiştir. Mezuniyetini takiben ortaokul ve lise seviyesinde öğretmenlik yapmıştır.

Devam eden yıllarda pazar araştırma şirketlerinde operasyon süreçlerinin denetlenmesi ve şirket kalite yönetimi sorumluluklarını alarak meslek hayatına devam etmiştir.

Sinüs Araştırma bünyesinde operasyon koordinatörü ve kalite yöneticisi olarak görev yapmaktadır.

Özge Nur TAŞGİT

Veri Analiz Uzmanı / Saha Koordinatörü / Veri Giriş Uzmanı

Eskişehir Teknik Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olduktan sonra pazarlama ve satış alanında müşteri temsilcisi olarak özel firmalarda meslek hayatına başlamıştır.

Devam eden yıllarda pazar araştırma şirketlerinde saha koordinasyonu ve aktif saha uygulamalarında yer almıştır.

Sinüs Araştırma bünyesinde veri analizi, saha koordinasyonu ve veri giriş uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Burçin SARIKAYA

Veri Analiz Uzmanı / Saha Koordinatörü / Veri Giriş Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra çevre danışmanlığı alanında koordinatör danışman olarak özel firmalarda meslek hayatına başlamıştır.

Devam eden yıllarda pazar araştırma şirketlerinde saha koordinasyonunda yer almıştır.

Sinüs Araştırma bünyesinde veri analizi, saha koordinasyonu ve veri giriş uzmanı olarak görev yapmaktadır.