Gülbahar Mah. Avni Dilligil Sokak No:7 Çelik İş Merkezi C Blok Kat:5 Daire:19/20 Şişli- İSTANBUL
Hakkımızda

2005 yılında sağlık araştırmalarında deneyimli bir ekip tarafından kurulduk.

Sinüs araştırma olarak bizler sahip olduğumuz araştırmacı mesleğini en iyi ve en doğru şekilde sunabilmek için çalışmaktayız. Çözüm odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş olan profesyonel kadromuz ile sektörün önde gelen şirketleri arasında yer alıyoruz.

Araştırmaya hak ettiği değeri ve zamanı vermek için sağlık araştırmaları dışındaki tüm diğer araştırmaları dışarıda bırakarak yola çıktık.

Teknoloji ile entegre olmuş günümüz dünyasında, araştırma sektörüne dijitalleşmeyi de katarak sıradan olanın dışına çıkıyoruz. ‘’Mükemmeli mümkün kılma’’ hedefi ile ilerliyoruz. Gelişime açık kadromuz ile ulusal ve uluslararası hizmet veren şirketimiz, statükoyu geleneksel olanı kabul etmemekte ve araştırma yöntemlerine her gün yeni yöntemler eklemektedir.

Türkiye’nin ileri gelen araştırma ekibiyle siz değerli çözüm ortaklarımızın yanındayız. Amacımız var olanla yetinmemek araştırmayı yeni yöntemlerle sürekli bir adım öteye taşımak! Sinüs Araştırma, değişen ve dijitalleşen günümüz dünyası ile bir bütünlük içerisinde hizmet vermektedir. Dijitalleşmeyi yakalamış olan şirketimiz, sizler için güçlü bir teknolojik altyapı ile birlikte çalışmaktadır.